• Produkt již není v prodeji

  Podívejte se na aktuální varianty
  produktu ABBYY FineReader PDF


  Další produkty od výrobce ABBYY Software program Home (4)

 • Popis produktu
 • Ceník (24)
 • Diskuse (133)
 • Recenze (1)

Stáhnout a vyzkoušet ZDE 

ABBYY FineReader 10, nejnovější verze aplikace professional optické rozpoznávání znaků (OCR) na profesionální úrovni. Aktuálně již v české lokalizaci!!
Součástí ABBYY FineReader 10 jsou dvě nové technologie.

 • ABBYY ADRT (Adaptive Doc Recognition Expertise) professional reprodukci formátování mnohostránkových dokumentů
 • Foto OCR, FineReader 10 pozdvihuje OCR na novou úroveň, než bylo tradiční rozpoznávání textu. V kombinaci se svojí vysoce intuitivní, úkolově zaměřenou interface, zlepšené technologie poskytují vyšší účinnost, zjednodušení a provedení ve všech oblastech profesionální práce s dokumenty.


Víte že? Internetový obchod SW.CZ je autorizovaným prodejcem produktů ABBYY. U nás nakupujete s jistotou. Zobrazit certifikát.


ABBYY FineReader 10 poskytuje další zlepšení professional zachování nastavení strany, speciálně v dokumentech s obrázky v pozadí (např. stran časopisů). Nová verze také poskytuje až o 30% zvýšení v přesnosti rozpoznávání textu professional jazyky Asie (např. Čínštiny a Japonštiny) a 20% zvýšení professional evropské jazyky (např. Angličtiny, Francouzštiny, Němčiny, Polštiny a dalších jazyků). A dále je to 30% zvýšení přesnosti nízko kvalitních tištěných obrazů, jako je to u digitálních fotografií a faxů a významný krok vpřed v přesnosti výsledků u fotografií snímaných s fotoaparáty mobilních telefonů. Poskytování vynikající přesnosti v rozpoznávání různých typů dokumentů, FineReader přináší uživatelům významnou redukci manuálních operací při práci s dokumenty a zařízeními při přechodu na bezpapírové prostředí.
“OCR je jedním z klíčových nástrojů k úspěchu při konverzi dokumentů a vybudování mostu mezi informacemi digitálními a papírovými”, objasňuje Sergej Popov, ředitel FineReader Merchandise Division v ABBYY. “Držíce krok s potřebami reálného světa v oblasti řízení a výměny dokumentů a informací, ABBYY soustředilo vývoj FineReaderu na tři základní oblasti: inovaci technologického základu, maximální uživatelskou účinnost a na nové možnosti v praktických aplikacích”.

 • Nová definice technologie OCR professional druhou generaci ABBYY ADRT
  • ADRT je unikátní OCR technologie, zodpovědná za reprodukci logické struktury a formátování mnohostránkových dokumentů. Nyní v ABBYY FineReader 10 můžete přesněji přetvářet vlastnosti komplexních dokumentů – včetně nově přidané podpory professional obsahy tabulek a hierarchickou strukturu záhlaví a zlepšení reprodukce zápatí a stylů.
 • Zvýšení dostupnosti OCR — Rozpoznávání foto obrazů mobilních telefonů
  • S třetí generací technologie Digital camera OCR, FineReader 10 rozšiřuje schopnost uživatelů získávat obrazy professional rozpoznávání ze skenerů a standardních digitálních kamer až po fotoaparáty v mobilních telefonech. Rozsah vyzkoušených vlastností při předzpracování, spolu s novými funkcemi professional korekci zakřivení 3D obrazu, ISO šumu a pohybového rozmazání, zabezpečuje nejlepší možnou přesnost OCR na fotografických obrazech.
 • Maximalizace účinnosti s úlohově zaměřeným OCR dokumentů
  • ABBYY FineReader 10 přichází se zlepšeným vysoce optimalizovaným uživatelským interface, zaměřeným na cílově orientovanou konverzi dokumentu. Nový interface umožňuje redukovat množství kroků typicky vyžadovaných při zpracování dokumentu, zvýšit automatizaci, snadnější použití a produktivitu při každodenní práci.
 • Praktické inovace professional čitatele elektronických knih se zlepšeným exportem do HTML
  • Poskytnutí dramatického zvýšení schopnosti konverze obrazů dokumentů do HTML, FineReader 10 zjednodušuje čtení a publikování elektronických knih. S možností automaticky uložit kapitoly velkých knih, jako individuální soubory HTML, a vytvořit obsah s hyperlinkami okay odpovídajícím kapitolám a souborům, čtenář může snadno navigovat kapitoly bez potřeby probírat se celým dlouhým souborem.
 • ABBYY FineReader 10 je plně kompatibilní s operačním systémem Microsoft Home windows 7 a poskytuje řadu dalších nových funkcí a technologií určených ke zvýšení uživatelské výkonnosti, když pracujete s dokumenty, jako jsou:
  • Zlepšená analýza rozložení a zachování strany — nový FineReader dodává zvýšenou schopnost analyzovat a přesně reprodukovat rozložení stran dokumentu obsahujících položku pozadí obrázku s plochou textu nad ním. To také otevírá možnost zlepšení schopnosti přesněji rozpoznávat grafy a diagramy.
  • Zlepšení komprese PDF — professional efektivnější sdílení dokumentu a úsporu cenného úložního prostoru, ABBYY pokroková kompresní technologie MRC poskytuje možnost optimalizovat velikost výstupního PDF a redukovat ho až 10krát při zachování vizuální kvality.
  • Nové rozpoznávání jazyků, korejštiny a hebrejštiny — ABBYY FineReader čte nyní dokumenty ve 186 jazycích, což je nejširší jazyková báze, která je okay dispozici professional OCR, včetně vícejazyčných dokumentů s libovolnou kombinací podporovaných jazyků.
  • Zlepšení exportu do formátu PDF/A — poskytuje čtyři možnosti professional uložení dokumentů v PDF/A formátu: “text pod obrázkem”, “text nad obrázkem”, “text a obrázek” a “pouze obrázek”.   
See also  Snow Bros Game Free Download PC Version


Abbyy FineReader 10 Company Version– je síťová verze OCR software program professional konverzi dokumentů pomocí skeneru do textového formátu (MS Phrase, Excel, WordPerfect, Textual content, HTML, PDF, XML…). Máte-li obavy z nasazení Company verze stáhněte si podrobný manuál v češtině!

Síťové vlastnosti (které neobsahuje verze Skilled)

 • automatizované zpracování dokumentu (nástroje horké složky a plánování)
 • sledování schránky v režimu horké složky a plánování
 • podpora síťových scanerů a MFP
 • správa konkurenčího licencování
 • automatizovaná siťová instalace
 • distribuce zpracování dokumentů
 • sdílení slovníků a jazyků

Jste škola či vzdělávací zařízení?
Professional vzdělávací instituce je možné poskytnout speciální slevu až 40% z koncových maloobchodních cen, na základě množství. Každá instituce (státní nebo privátní), která chce speciální slevu získat, musí potvrdit prohlášení školy, že uvedený počet softwaru bude užíván professional vzdělávací potřeby instituce.

Další produkty od výrobce ABBYY Software program Home (4)


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ABBYY FineReader PDF

Nová licence:3 599 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, ESD3 428 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary EDU licence, ESD4 129 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, GOV, ESD5 349 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, ESD5 155 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company EDU licence, ESD6 205 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, GOV, ESD2 358 Kč
ABBYY FineReader PDF for Mac, ESD4 381 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, Per Seat, 5-10 licencí, ESD4 381 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, Distant Person, 5-10 licencí, ESD

See also  PES 2013 İndir – Full PC Türkçe + Kadro Transfer 20213 502 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, Per Seat, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD3 502 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, Distant Person, 5-10 licencí, GOV/EDU ESD6 584 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Per Seat, 5-10 licencí, ESD6 584 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Distant Person, 5-10 licencí, ESD13 166 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Concurrent, 5-10 licencí, ESD5 264 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Per Seat, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD5 264 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Distant Person, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD10 526 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Concurrent, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD

Improve/Prodloužení/Obnova licence:2 299 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, improve, ESD3 599 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, improve, ESD2 841 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, Per Seat, 5-10 licencí, improve, ESD2 841 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Customary, Distant Person, 5-10 licencí, improve, ESD4 381 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Per Seat, 5-10 licencí, improve, ESD4 381 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Distant Person, 5-10 licencí, improve, ESD8 763 Kč
ABBYY FineReader PDF 15 Company, Concurrent, 5-10 licencí, improve, ESD

Leave a Reply

Your email address will not be published.