Minecraft PC’yi indirmek mi istiyorsunuz? Ücretsiz Minecraft PC İndir. Tam PC Oyunlarını İndirin ve Oynayın. Yüksek Hızlı Doğrudan ve Torrent bağlantıları mevcuttur.

Minecraft Hakkında

Günümüzde oyuncuların yaşamak ve içinde yaşamak için imparatorluklarını kurdukları, diğer yabancılardan koruduğu ve koruduğu yaratıcı oyunlar ve daha fazlası. Bu oyunlardan biri Minecraft.

Bu, infiniminer, Cüce Kalesi, Zindan Kaleci gibi önceki yapımlarından esinlenen ve daha sonra bu oyunu yapan Mojang AB tarafından geliştirilen bir sandbox video oyunudur. RubyDung ve oda efsanesi gibi hit oyunlara sahip olan Markus “Notch” Kişi tarafından yaratıldı.

İNDİR

Bu oyunun gelişimi 10 Mayıs 2009’da başladı. 2009’da daha sonra kişisel bilgisayarlar için genel bir alfa sürümü olarak piyasaya sürüldü ve Kasım 2011’de resmi olarak piyasaya sürüldü. Birçok platformda piyasaya sürüldü ve röle hit oyunu oldu ve ayrıca tüm zamanların en çok devil video oyunlarından biri olarak söylenebilir. Bu oyun çevrimiçi dünyada da oynanabilir.

Bu oyunun 180 milyondan fazla kopyası tüm platformlarda satıldı ve 2019 yılına kadar çevrimiçi olarak aylık 112 milyondan fazla aktif oyuncu var. Bu oyun birkaç ödül kazanmaya başladı ve aynı zamanda en etkili olanlardan biri olarak belirtildi oyunlar.

Sosyal medya, uyarlamalar, ürünler de bu oyunun yaygınlaştırılmasında büyük rol oynadı. Ayrıca, özellikle donanım ve sanal bilgi işlem aygıtlarının yerleşik olduğu bilgisayar sistemlerinde eğitimsel ilerlemelerde rol oynamıştır.

Editions

Bu oyun Minecraft: Pocket Version, Minecraft: Home windows 10 Version, Minecraft: Gear VR Version, Minecraft: Apple TV Version, Minecraft: Hearth TV Version, Minecraft: Xbox 360 Version, Eski Konsol Sürümü, Minecraft: Java Sürümü, Minecraft: PlayStation 4 Sürümü, Minecraft: Xbox One Sürümü, Minecraft: PlayStation Vita Sürümü, Minecraft: Java Sürümü, Minecraft: Pi Sürümü, Minecraft Çin, Minecraft: Java Sürümü, Minecraft: Java Sürümü, Minecraft: Java Sürümü ve daha fazlası .

Daha sonra Pocket Version, Home windows 10 Version, Gear VR Version, Hearth television sürümü, herhangi bir sürüm adı olmadan sadece Minecraft olarak yeniden adlandırıldı. 18 Eylül 2017’de Minecraft’ın orijinal sürümü Minecraft: Java Version olarak yeniden adlandırıldı Bu oyunun tek oyunculu java sürümü yaklaşık 26,95 dolar için mevcut ve çok oyunculu oyun modları indirilebilir bağımsız başlatıcı kullanılarak oynatılabilir.

See also  TIGER KNIGHT: EMPIRE WAR EARLY ACCESS REVIEW news

Resmi demo sürümü ücretsizdir ancak sınırlı bir zaman sınırlaması vardır. Ayrıca, bu oyunun java sürümünün en çok devil ikinci PC oyunu olarak işaretlendiği ve 7 Kasım 2019 itibariyle yaklaşık 33 milyon satışa ulaştığı belirtilmelidir.

Oynanış

Bu, oyuncunun üç boyutlu bir ortama bloklar yerleştirerek ve kırarak oyunun dünyasıyla etkileşime girdiği bir oyundur. Oyuna başladığımızda Steve veya Alex adında rastgele bir varsayılan karakter verilir.Bu ortamda bulunan oyuncular aslında farklı yapılar, tekil sanat eserleri ve birçok farklı modda çok oyunculu sunucular oluşturabilirler.

Daha önce de belirtildiği gibi bu bir Sandbox oyunudur. Bu oyunda belirli bir hedef yoktur, ancak oyunun Java sürümünde elde edebileceğiniz başarılar vardır. Bu dünya oyunu için ücretsizdir, yani iradesindeki oyuncular oyunu nasıl oynayacaklarını seçerek istediklerini yapabilirler.

Oyun, 3B blokları cevher, lav, taş, ağaç gövdeleri, kir, su şeklinde nesneler ve küplerle doldurulur ve oyuncuların bu blokları toplayıp bazı yapılar, binalar ve çok daha fazlasını yapmak için sıralı olarak yerleştirmeleri gerekir. Oyuncu ayrıca blokları mayınlama ve ek öğeler oluşturma seçeneğine sahiptir. Cashapp rehberi ilginizi çekebilir.

Minecraft ayrıca, oyuncuların mekanik cihazlar, mantıksal ekipman türleri, elektrik devreleri yapmak için kullanabileceği ve oyunun oynanabilirliğini artıran karmaşık teknolojik sistemleri bile yapmalarını sağlayacak olan Redstone adlı bir malzemeye sahiptir.

Oyuncular oyunu oynarken böyle ilerleme kaydedebilirler, ancak sanal hareketle ilgili sınırlamalar vardır, ancak yatay düzlemde ilerleme kaydedilebilir. Çevre, çöller, ormanlar, kar alanları gibi farklı coğrafi eyaletlere ayrılmıştır ve dağlar, ormanlar, mağaralar, su kütleleri ve çok daha fazlasını görebiliriz.

Oyun, 1 tam çevrimin tamamlanması yaklaşık 20 dakika süren bir gündüz ve gece döngüsünde oynanır. Oyuncu oyuna başladığında, oyunun zorluk derecesini huzurludan zora değiştirmelidir ve oyun başladıktan sonra zorluk sadece hileler yardımıyla değiştirilebilir.

See also  10 Tips for How to Memorize Lines Fast - Kid Activities

Oyun oynarken oyuncular çeteler denilen oyuncu benzeri olmayan karakterlerle temasa geçer. Bu çeteler hayvanlar, düşman yaratıklar ve köylüler gibi herhangi bir karakterde olabilir. Ayrıca, yiyecek ve işçilik malzemeleri için avlanabilen inekler, domuzlar ve tavuklar gibi pasif çeteler şeklinde olabilirler.

Ancak bu çeteler aynı zamanda dev örümcekler, iskeletler, zombiler ve çok daha fazlası gibi düşmanca çeteler olabilir. Böylece, bu çetelerin bize zorluklara neden olabilecek veya kullanılabilir malzemeler de getirebilecek oyun odaklı nesneler olduğunu anlayabiliriz, bu yüzden onlarla nasıl başa çıktığımız bize bağlıdır. Bazı çetelerin kendileri ışınlanabilir ve blokları yerleştirip yerleştirebilirler. Daha fazla laptop oyun indirme için mi arıyorsunuz?

Benzer oyunlar:

Sims 4 indir

Minecraft indir

Ayrıca bu oyunda gibi birçok oyun modu vardır:

Macera Modu

Bu mod, oyuncular bu modda olduğu gibi oynamak ve onunla ilişkili kullanılmış özel haritaların ve maceraların tadını çıkarmak için çok ilginçtir. Ancak hepsiyle birlikte, bu mannequin, haritanın yaratıcısı tarafından mücevher haritasına uygulanabilecek bazı kısıtlamalara da sahiptir.

Seyirci Modu.

Diğer modların aksine, bu modele yalnızca Java ve PC sürümü ile erişilebilir. Bu mod, oyuncuların bir bloktan diğerine atlamasına ve doğrudan etkileşim kurmadan oyun oynamasına izin verir. Oyuncular diğer oyunculara ışınlanabilir ve diğer oyuncuların bakış açısıyla izleyebilirler.

Hardcore Modu

Bu modda, oyun en zor ayarlara ayarlanmıştır. Bir oyuncu sert modda ölürse, artık onunla etkileşime girmesine izin verilmez veya seyirci moduna sokulabilir veya dünyayı tamamen silebilir.

Yaratıcı mod

Bu mod en eğlenceli modlardan biri olarak kabul edilebilir. Burada karakterler envanter menüsündeki tüm kaynaklara erişebilir, istedikleri zaman serbestçe uçabilirler ve herhangi bir hasar almazlar ve açlıktan etkilenmezler. Bu mod, öncelikle oyuncuların herhangi bir rahatsızlık duymadan binalarına ve yaratıcı becerilerine odaklanmasını sağlamak için yapıldı.

See also  Soda Popinski

Kurtulan Modu

Bu modda, oyuncuların bir şeyler inşa etmek için taş, kömür, odun veya diğer doğal kaynakları toplaması gerekir. Zorluğa bağlı olarak canavarlar daha karanlık alanlara yayılır. Ayrıca bakılması gereken ya da karakteri öldürecek bir sağlık barı da var. Ayrıca, stoklardan ölen eşyalar düşürüldüğünde ve oyuncular yumurtlama noktalarında yeniden doğduklarında oyuncuların sınırlı sayıda eşya almasına izin veren bir envanter de vardır.

Özelleştirme

Bu, büyük bir seviyeye özelleştirilebilen oyunlardan biridir. Özel haritalar, doku paketleri, değişiklikler gibi indirilebilir içerikler internette mevcuttur. Minecraft kodunun mods adı verilen modifikasyonları bu oyuna yeni bir hayat katar, modlar yeni bloklar, zanaat için yeni mekanizma dizileri ve daha fazlasını sunar. mini haritalar, ara noktalar gibi başlıklar modlama topluluğu tarafından yapılır.
Oyuncular ayrıca haritalarını kendi kurallarının, bulmacalarının, sandıklarının olduğu yerlerde yapabilirler ve haritalarını tadını çıkarmak için başkalarıyla paylaşabilirler. Dokuyu ve sesleri değiştiren topluluk kaynak paketleri de mevcuttur.

Sonunda, bunun oyun endüstrisini değiştiren devrimci bir oyun olduğu söylenebilir. Dünyalarını kendi kuralları ile inşa eden bu oyunda oyuncular zorlayıcı ve korkutucu olabilirler. Modding topluluk hediyesi, bu oyunun oynanışını daha güzel ve eğlenceli hale getiriyor.

Minecraft Sistem Gereksinimleri

Minecraft Minimal Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): 64-bit Home windows 7

  • İşlemci: Intel Core i3 3210 | AMD A8 7600 APU veya muadili

  • Bellek (RAM): 4 GB

  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 veya AMD Radeon R5 serisi | NVIDIA GeForce 400 Serisi veya AMD Radeon HD 7000 serisi

  • HDD Alanı: 1 GB

Minecraft Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): 64-bit Home windows 10

  • İşlemci: Intel Core i5 4690 | AMD A10 7800 veya eşdeğeri

  • Bellek (RAM): 8 GB

  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 700 Serisi | AMD Radeon Rx 200 Serisi

  • HDD Alanı: 4 GB

Minecraft Duvar Kagitlari

Minecraft indir PC

İNDİR

Leave a Reply

Your email address will not be published.